Şirketimizin Faaliyet Alanı İle İlgili Hizmet Sektöründe Tecrübeleri, 1999 Yıllarına Dayanmaktadır. 1999 Yılında Kurulan Şirketimiz, Kendini Sürekli Geliştirerek, 2012 Yılında Kurum Kimliğine Kavuşmuştur. Yıllar İçinde Yönetim ve Çalışma Kadrolarını Güçlendiren Şirketimiz, İNŞAAT UYGULAMA Alanında Söz Sahibi, Uygulama Başarılarında da Kat Ettiği Yol İle Deneyimlerine Başvurulan Bir Şirket Statüsüne Kavuşmuştur.

Teknolojide Meydana Gelen Hızlı Gelişimi Takip Ederek Müşterilerine En Uygun Çözümü Sunmaya Çalışan Be-do YAPI, Tecrübeli Personeli İle Projelere Bütünlük Katmayı Başarmış ve Sunduğu Çözümlerle İNŞAAT UYGULAMA Konusunda Türkiye’ nin Vazgeçilmez Bir Hizmet Sağlayıcısı Olmuştur.

Bizi Rakiplerimizden Farklı Kılan En Belirgin Değerlerimiz; Hizmet ve Malzemelerde Kaliteden Ayrılmamak, İhtiyaca Uygun Çözümler Sunmak, Sahip Olduğumuz Tecrübeyi En İyi Şekilde Kullanıp,  İşçilikle Birleştirmek ve Tabi ki Uygun Fiyat Politikamızdan Ödün Vermemektir. Kurum Olarak Amacımız, Yurt İçinde Sahip Olduğumuz Kalite, İtibar, Tecrübe ve Teknolojik Çözüm Odaklı Çalışmalarımızı Uluslararası Alanda da Gerçekleştirmektedir.

Be-do Construction..