Endüstriyel ve Altyapı Projeleri

 • Minare Park Balonu Projesi, Erbil

  Başlangıç: Şubat 2014 Bitiş: Mart 2014 İşveren: Dar Al Aqar Company Bu hızlandırılmış özel projenin yapısal betonarme işleri ve saha düzenleme çalışmaları mühendislik tasarımı ve yürütülmesi 25 gün içinde gerçekleştirildi.

 • Zakho 840 Mw Santral Projesi – Toprak İşleri, Duhok

  Başlangıç: Aralık 2016 Bitiş: Nisan 2017 İşveren: Unit  – PolteksLimited Co. Bu sözleşme kapsamında Zakho 840 Mw Enerji Santrali projesinin yerden seferberlik ve kazı çalışmaları gerçekleştirildi.

 • Erbil Uluslararası Havaalanı Kaba İnşaat ve Altyapı İşleri, Erbil

  Başlangıç: Nisan 2005 Bittiş: Ağustos 2009 İşveren: Makyol-Cengiz İş Ortaklığı Erbil Uluslararası Havaalanı Sağ ve Sol Terminal Binaları ile diğer tüm hizmet binalarının betonarme işleri, bu binalarla ilişki altyapı ve çevre düzenleme işleri, yakıt tank sahası betonarme işleri bu sözleşme kapsamında gerçekleştirilmiştir.

 • Baardre 150 MW Power Plant Project, Duhok

  Başlangıç: Mart 2009 Bitiş: Ekim 2011 İşveren: Diyar Grup-Polteks ortaklığı Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin ilk Yap-İşlet-Sahip Ol Enerji santralı Projelerinden olan Duhok şehir Al-Badr bölhesinde yer alan tesisin tüm betonarme inşaat ve çevre düzenleme işleri fırmamız taahhütü altındatamamlanmıştır.

 • FF Steel Erbil Demir Çelik Fabrikası

  Başlangıç: Ağustos 2012 Bitiş: Haziran 2014 İşveren: Polteks- Doğa Ortaklığı 420.000 m2 Iik alanda yapılan 2000 ton/ gün kapasiteli, Hurda Holü, Çelikhane, Kütük Holü ve Haddehane ana birimlerinden oluşan Demir Çelik Fabrikasının Kazı- Dolgu, Betonarme İnşaat, Çelik Konstrüksiyon işleri hariç tüm İnşaat işleri, Altyapı, Yol ve Çevre düzenleme işleri sözleşme kapsamını oluşturmaktadır.